Bendrosios nuostatos

1.1   Nav-skatt.lt internetinės svetainės taisyklės taikomos, Klientui teikiant užsakymą internetinėje Nav-skatt.lt  svetainėje.

1.2   Nav-skatt.lt turi teisę koreguoti svetainės Taisykles. Klientui  taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.

Privatumo politika

2.1    Užsakydamas prekes iš Nav-skatt.lt svetainės, Klientas atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti abonento užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

2.2    Pirkėjas sutinka, jog 2.1. punkte nurodyti jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių pardavimo Pardavėjo elektroninėje svetainėje tikslu, taip pat sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir/ar telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini abonento užsakymui įvykdyti.

2.3   Nav-skatt.lt įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Nav-skatt.lt partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas.

2.4    Klientas, užsakydamas abonentą Nav-skatt.lt Parduotuvėje, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu Klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti abonenta svetainėje. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, Nav-skatt.lt.lt atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

2.5 Baigęs darbą Klientas turi atsijungti nuo svetainės sistemos, kad būtų tikras, jog niekas neprieis prie jo duomenų, ypač tais atvejais, kai Klientas naudojasi viešu kompiuteriu (pvz. universitete, interneto kavinėse ir pan.). Nav-skatt.lt neprisiima jokios su tuo susijusios atsakomybės, jeigu Klientas baigęs darbą neatsijungia nuo svetaines sistemos.

Apmokėjimas už paslaugas

Apmokėjimas už paslaugas vykdomas, naudojantis Paysera mokėjimų sistema (www.paysera.com). Už paslaugas atlikti mokėjimai negrąžinami.