Patalpinta: 2017-11-14 | Atnaujinta: 2018-04-10

Kaip ir daugelyje kitų šalių, Norvegijos valdžios institucijos siunčia gyvybės pažymėjimus užsienyje gyvenantiems asmenims.

Gyvybės pažymėjimai užtikrina, kad pensijos ir neįgalumo išmokos būtų mokamos tikriems gavėjams. Tokiu būdu NAV sumažina klaidų riziką mirties atveju.

Tie, kuriems bus suteiktas gyvybės pažymėjimas, gaus gyvybės pažymėjimo formą ir informacinį laišką iš NAV. Formos pateikimo laiške rasite galutinį terminą.

Sertifikatą gavėjas turi pasirašyti pats. Be to, gavėjo gyvenamosios vietos valstybinė institucija arba du liudytojai (du suaugę asmenys) turi patvirtinti, kad gavėjas yra gyvas.

Jei negavote sertifikato, gali būti, kad NAV nebuvo informuota apie jūsų adreso pasikeitimą arba dėl to, kad yra problemų su pašto paslauga. Tokiu atveju galite atsispausdinti gyvybės pažymėjimo formą (leveattestskjema) iš mūsų tinklalapio.

Užpildykite formą su savo vardu, tapatybės kodu (11 skaitmenų) ir, jei reikia, savo nauju adresu ir atsiųskite ją NAV. Atminkite, kad forma turi būti pasirašyta ir patvirtinta.

Šis turinys skirtas tik
sidabriniams nariams.
Užsakyti narystę. Jei turite narystę prisijunkite